Wejdź do świata programowania w naszej szkole!

Już teraz zapraszamy Was na zajęcia Gigantów Programowania, podczas których zawodowi trenerzy już od kilku lat dzielą się wiedzą i pasją do kodowania z dziećmi i młodzieżą.

Kursy są przeznaczone dla uczniów mających od 7 do 19 lat i ich program dostosowany jest do wieku oraz poziomu uczestników. Młodsi kursanci w wieku od 7 do 12 lat uczą się  programowania poprzez zabawę i wykorzystanie środowisk znanych im z gier i aplikacji, starsi w wieku od 13 do 19 roku życia mogą natomiast poznać języki programowania stosowane w zawodowej pracy programistów.

Posiadamy w ofercie ponad 30 kursów, w trakcie których prowadzimy zajęcia m.in. w takich środowiskach i językach jak: Scratch, App Inventor, C#, Python, HTML czy Unity. W nauce wykorzystujemy znane dziciom środowiska growe jak Minecraft czy ROBLOX.

W trakcie zajęć uczymy m.in.:

  • programowania własnych gier, programów i aplikacji,
  • tworzenia stron internetowych,
  • hackingu i cyberbezpieczeństwa,
  • logicznego i kreatywnego myślenia,
  • rozwiązywania problemów i wiele, wiele więcej. 

Umiejętność programowania to dziś jedna z najbardziej cenionych profesji na rynku pracy. Kursy Gigantów Programowania dla dzieci i młodzieży to wyjątkowe zajęcia, w trakcie których Twoje dziecko nauczy się programowania w wybranym środowisku lub języku programistycznym. 

Szkoła Giganci Programowania to wykwalifikowani nauczyciele, którzy w przystępny sposób chcą i potrafią dzielić się wiedzą – zwłaszcza z najmłodszymi!

Poprzez programowanie uczą oni młodych ludzi logicznego myślenia oraz rozwijają ich kreatywność. Dzięki niewielkim grupom gwarantujemy indywidualne podejście i zapewniamy możliwość pracy zespołowej.

Odwiedź stronę i wybierz najlepszy kurs dla Twojego dziecka. Jeśli chcecie najpierw przetestować nasze zajęcia, sprawdźcie bezpłatną lekcję próbną.